Cena


HLEDÁTE BYDLENÍ JAKO NA ZÁMKU? PRÁVĚ JSTE HO NAŠLI. Prodej bytu 4+1 s mansardou v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej luxusně zrekonstruovaného bytu 4+1 o výměře 130 m2, který je situován ve druhém patře bytového domu, v těsné blízkosti centra Karlových Var. Byt se nachází v nově opraveném, zděném domě, který stojí pouze 300 m od městských podzemních garážích. Tato bytová jednotka prošla náročnou rekonstrukcí a je připravena pro nového majitele. Bytu vévodí dlouhá cenrální chodba, z které je vstup do všech místností. Byt je vkusně zařízen luxusním nábytkem, včetně kuchyňské linky s elektrickými spotřebiči. Jsou zde položeny nové podlahy, instalovány nové rozvody vody, plynu a elektřiny, nové štukové výzdoby a stropy. Dále jsou zde vyměněna všechna okna a dveře a je zcela předělaná koupelna. Jedná se o velice lukrativní zakázku pro seriózního zájemce. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 300

5.350.000,-Kč

Prodej bytu 2+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 2+1, v centru Karlových Var. Byt je v původním stavu, rovněž i s původními okny. Byt je velice vzdušný a slunný (jižní strana). Oblíbená lokalita Karlových Var s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 295

2.850.000,-Kč

Prodej útulného bytu 2+kk s velkou 45 m2 terasou v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej útulného bytu 2+kk+terasa o celkové výměře 143 m2. Tento bytový dům se třemi nadstandartními byty se nachází v blízkosti golfového hřiště v Olšových Vratech u Karlových Var. Byt je situován ve 2.NP cihlového domu a jeho celková výměra je 143 m2 (včetně terasy). Byt je po celkové rekonstrukci interiéru, tj. rozvody elektro, voda, odpady, plovoucí podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře, atd. Vytápění je ústřední elektrické s možností využítí záložního kotle na tuhá paliva. K bytu patří také sklep v 1.PP a parkovací stání na vlastním pozemku před domem. Tento bytový dům je zkolaudován a připraven k nastěhování nového majitele. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 319

2.300.000,-Kč

BYTEČEK V CENTRU! Prodej bytu 2+1 s dvěma mansardami a komorou v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej velice hezkého bytu 2+1, který se nachází ve 3.patře cihlového domu v centru Karlových Var. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Je slunný a má velice výhodnou polohu ve správním centru města. Okna jsou situována do dvou hlavních ulic města Dr.D.Bechera a Krále Jiřího. Parkování je možné v nedalekých podzemních garážích. Dispozice: kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s WC a předsíň. Dále k bytu náleží 2 mansardy, komora a sklep. Dům je v perfektním technickém stavu. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 285

3.550.000,-Kč

LUKRATIVNÍ LOKALITA. Prodej nově zrekonstruovaného bytu 2+1 se dvěma balkony v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej nově zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 67 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě centra Karlových Var, na ul. Dr.D.Bechera. Byt je situován ve 3.patře pětipatrového, cihlového domu s deseti bytovými jednotkami. Součástí jednotky jsou 2 balkony, první s výhledem na centrum města a druhý s výhledem do klidného dvora. Dispozice bytu: obývací pokoj s balkonem a výhledem do ulice, ložnice s novými vestavěnými skříněmi, kuchyň s komorou, chodba, prostorná koupelna s balkonem. Parkování možné před domem, nebo v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancovánísleva

ID: 288

3.450.000,-Kč

BYT V NÁDHERNÉ VILE V CENTRU. Prodej bytu 4+1 s lodžií v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej útulného bytu 4+1 s lodžií (5 m2), který se nachází ve 3.patře vilového domu v centru Karlových Var. Celý tento vilový dům je po kompletní rekonstrukci (střecha, fasáda, společné chodby, rozvody vody a elektroinstalace). Byt je v původním, ale velice udržovaném stavu. Tomuto bytu vévodí centrální chodba, odkud je vstup do všech pokojů. Součástí prodeje je i podíl na půdních prostorách domu a rozlehlé zahrady, kterou je dům obklopen. Vzhledem k poloze tohoto domu, tj. v těsné blízkosti lesa a centra města, se jedná o velice vyhledávanou lokalitu. Možnost parkování přímo u domu na povolení MÚ. Pro nového majitele zdarma parkovací karta pro ulice Svahová, Moskevská, Krále Jiřího. Jedná se o nemovitost v historické vilové čtvrti obklopené lázeňskou zónou a přírodou. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 298

4.950.000,-Kč

SUPER BYT NA SUPER MÍSTĚ! Prodej zrekonstruovaného bytu 1+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 1+1, poblíž hlavní třídy centra Karlových Var. Byt se nachází ve 2.patře zrekonstruovaného domu, přímo na pěší zóně. V roce 2009 byl kompletně zrekonstruován a majitel zde paradoxně pobýval minimálně. Dům je postaven v zástavbě městských domů centra města, v blízkosti křižovatky pěších zón ulic Zeyerova a T.G.Masaryka v klidné části města. Z bytu je výhled na pěší zónu a z kuchyně na uzavřený dvorek. Lukrativní lokalita v těsné blízkosti centra Karlových Varů. Parkování je možné v přilehlých ulicích, nebo v nedalekých podzemních garážích. Velice oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Majitel nabízí možnost prodeje s veškerým vybavením. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 308

2.100.000,-Kč

ROMANTICKÝ VELKOMETRÁŽNÍ BYT V TUHNICÍCH. Prodej bytu 5+1 se dvěma balkóny v Karlových Varech Tuhnicích

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej velkometrážního bytu 5+1+2 balkony, který se nachází v lukrativní, vilové části Karlových Varů Tuhnicích. Byt je situován na celém 3.patře cihlové vily a disponuje dvěma balkony (12m a 5m). Výměra bytu je 136 m2+17 m2 balkony. Byt je z části zrekonstruován, ale i tak umožnuje novému majiteli uspůsobit dispozice dle svých představ. Samotný dům je v perfektním technickém stavu. Součástí tohoto prodeje je i garáž s automatickým otevíráním přímo v domě a kůlna před domem. K domu náleží zahrada a pozemek, na kterém jsou parkovací místa pro obyvatele domu. Tato nemovitost se nachází v těsné blízkosti tuhnického lesa, ale zároveň je v dosahu centra města. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 326

Informace v RK

Prodej útulného a slunného bytu 2+kk v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej útulného podkrovního bytu 2+kk o celkové výměře 78 m2. Tento bytový dům se třemi nadstandartními byty se nachází v blízkosti golfového hřiště v Olšových Vratech u Karlových Var. Tento velice slunný byt je situován v 1.NP cihlového domu a jeho celková výměra je 78 m2. Byt je po celkové rekonstrukci interiéru, tj. rozvody elektro, voda, odpady, plovoucí podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře, atd. Vytápění je ústřední elektrické s možností využítí záložního kotle na tuhá paliva. K bytu patří také sklep v 1.PP a parkovací stání na vlastním pozemku před domem. Tento bytový dům je zkolaudován a připraven k nastěhování nového majitele. Při odkoupení sousedících nebytových prostor o výměře 192 m2, je možné tyto prostory propojit tak bydlení s komerčním využitím. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 318

1.650.000,-Kč

Prodej útulného podkrovního bytu 3+kk s balkonem v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej útulného podkrovního bytu 3+kk+balkon o celkové výměře 97 m2. Tento bytový dům se třemi nadstandartními byty se nachází v blízkosti golfového hřiště v Olšových Vratech u Karlových Var. Tento velice slunný byt je situován ve 3.NP cihlového domu a jeho celková výměra je 97 m2 (včetně balkonu). Z bytu je nádherný výhled na okolí Olšových Vrat. Byt je po celkové rekonstrukci interiéru, tj. rozvody elektro, voda, odpady, plovoucí podlahy, dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře, atd. Vytápění je ústřední elektrické s možností využítí záložního kotle na tuhá paliva. K bytu patří také sklep v 1.PP a parkovací stání na vlastním pozemku před domem. Tento bytový dům je zkolaudován a připraven k nastěhování nového majitele. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 320

2.100.000,-Kč

BYTEČEK KOUSEK OD KOLONÁDY. Prodej bytu 2+1 v Karlových Varech

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej bytu 2+1 v žádané lokalitě Karlových Var, nedaleko Vřídla. Nabízený byt se nachází v původním historickém domě v ulici Kolmá, nedaleko kostela Svaté Máří Magdaleny. Dům průběžně prochází opravami, celkový stav je dobrý. Byt je vhodný pro klidné bydlení v lázeňské části města Karlovy Vary. Samotný byt je v původním, ale velice zachovalém stavu. Jsou zde vyměněna všechna okna za nová plastová. Velikou výhodou tohoto bytu je blízkost Lázeňských kolonád, Karlovarského divadla, Vřídla, atd. Parkovat lze přímo před domem v ulici. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
rezervace

ID: 327

1.750.000,-Kč

ÚTULNÝ BYTEČEK S PŘÍJEMNOU ATMOSFÉROU. Prodej bytu 2+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 2+1 o výměře 81 m2, který se nachází ve 3.patře cihlového domu ve správním centru Karlových Varů. Jedná se o velice slunný byt, kterému vévodí balkón s nádherným výhledem na celé Karlovy Vary. Byt je v perfektním stavu, tj. po rekonstrukci, kerá proběhla přibližně před čtyřmi lety. V průběhu rekonstrukce zde byla vyměněna všechna okna, byla rozvedena nová elektroinstalace, byly položeny nové podlahy, instalován nový plynový kotel včetně radiátorů. Součástí tohoto prodeje je i velký sklep o výměře 20 m2, který se nachází v 1.PP. Dům je po celkové rekonstrukci. Oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích, nebo přímo před domem. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 312

3.550.000,-Kč

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o, realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej bytu 2+kk, který se nachází ve 3.patře cihlového domu v Karlových Varech. Byt je kompletně zrekonstruován a je připraven k nastěhování od 01.11.2013. Byt má nové dřevěné podlahy, nové rozvody vody a elektřiny, nové štuky a stropy, jsou vyměněna všechna okna a dveře, nová koupelna (sprchový kout). Barva pokojů bude řešena na přání nového majitele. Topení i ohřev vody zajišťuje nový elektrický kotel se zásobníkem. Součástí této nabídky je i komora na stejném patře. Dům má novou střechu a fasádu. Lukrativní lokalita v těsné blízkosti centra Karlových Varů. Podzemní garáže se nacházejí pouze 200 m od domu. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancovánísleva

ID: 346

1.900.000,-Kč

Prodej bytu 2+1 s arkýřem a terasou v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 2+1 o výměře 58 m2, který se nachází ve 3.patře cihlového domu ve správním centru Karlových Var. Jedná se o velice slunný byt, kterému vévodí prosklený arkýř se čtyřmi okny rozšiřující vnitřní prostor bytu a umožňující výhled podél fasády a prostorná terasa s výhledem na starou zástavbu Karlových Var. Byt je ve velice dobrém technickém stavu, a není potřeba žádné větší investice. V rámci rekonstrukce, která zde proběhla, byla i přistavěna prostorná terasa, která je situována do klidného dvora tohoto domu, s výhledem na starou zástavbu Karlových Var. Součástí tohoto prodeje je i prostorný sklep, který se nachází v 1.PP. Dům je po celkové rekonstrukci. Oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích, nebo přímo před domem na povolení MÚ. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 342

2.950.000,-Kč

HLEDÁTE BYDLENÍ NA DOBRÉ ADRESE? TADY JE. Prodej bytu 3+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej velmi zajímavého bytu o výměře 83 m2, který se nachází v obchodně správním centru Karlových Var na ulici T.G.Masaryka. Byt se nachází v 1. patře zděného domu přímo na pěší zóně. Vzhledem k poloze domu, je veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. Dům, ve kterém se byt nachází, je po kompletní rekonstrukci - nová fasáda, nové rozvody vody, plynu, elektřiny, nová střecha. Samotný byt je v původním, ale velice zachovalém stavu. Jsou zde vyměněna všechna okna za nové. Byt je velice vzdušný a prostorný. Parkování možné do 300 metrů od domu, nebo v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 291

3.850.000,-Kč

EXKLUZIVNÍ BYT V CENTRU! Prodej bytu 3+kk v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej velmi zajímavého bytu 3+kk o výměře 81 m2, který se nachází v obchodně správním centru Karlových Var na ulici T.G.Masaryka. Byt se nachází v 1. patře zděného domu přímo na pěší zóně, který je kompletně zrekonstruován. Tato bytová jednotka prošla náročnou rekonstrukcí a je připravena pro nového majitele. Byt má nové betonové podlahy, nové rozvody vody a elektřiny, nové štuky a stropy, jsou vyměněna všechna okna a dveře, nová koupelna (sprchový kout i vana). Barva pokojů bude řešena na přání nového majitele. V současné době je byt pronajmut. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 284

5.500.000,-Kč

MEZONETOVÝ BYT S KRÁSNÝM VÝHLEDEM. Prodej mezonetu 3+1 nedaleko centra Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej pěkného, mezonetového bytu o velikosti 3+1, který se nachází ve 2. a 3. patře cihlového domu v Karlových Varech, v ulici Svahová. Tento byt je z velké části zrekonstruován, tj. nové rozvody vody a plynu, nové štuky, plovoucí podlahy a nový plynový kotel. Jsou osazena nová plastová okna, vestavěné skříně na míru a zcela nově je udělaná koupelna. Jedná se o mezonetový, patrový byt, tj. ve spodní části bytu je kuchyň, koupelna, WC, obývací pokoj a ložnice, v horní části bytu se nachází dětský pokoj. Dům má novou střechu a zachovalou fasádu. Součástí tohoto prodeje je i vlastní parkovací místo ve dvoře domu. Dům stojí na velice tichém místě a z bytu je krásný výhled do klidné zeleně. Lukrativní lokalita v těsné blízkosti centra Karlových Varů. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 304

3.950.000,-Kč

Prodej bytu 3+kk s lodžií v Karlových Varech-Drahovicích

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej pěkného a útulného bytu 3+kk, který se nachází v žádané části Karlových Var, Drahovicích. Byt, který prošel částečnou rekonstrukcí je umístěn v 10.patře nově zrekonstruovaného panelového domu, kde jsou dva nové funkční výtahy. Samotný vzhled domu vás zaujme svou svěží barvou, která každému navodí příjemný pocit. Samotný byt je velice útulný a slunný a za hezkého počasí je z něj výhled na Krušné Hory. Dispozičně je byt řešen prostornou chodbou, dvěma pokoji s lodžií, pokojem s kuchyní a koupelnou s WC. Velkým plusem tohoto bytu je úplná občanská vybavenost, tj. blízkost školy, školky, zastávky MHD, nemocnice, stadionu a restaurace. Parkovat je možné před domem na parkovišti. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 341

1.350.000,-Kč

Prodej velkometrážního bytu 260 m2 v polyfunkční vile v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej velkometrážního bytu 3+kk+2 koupelny o celkové výměře 260 m2, s možností vlastního dokončení finálních úprav. Byt se nachází ve 2.NP polyfunkční vily v Olšových Vratech u Karlových Varů. Byt je připraven pro nového majitele, kromě dokončení obkladů v obou koupelnách, sanitárního zařízení, interiérových dveří a maleb na stěnách. Tato nemovitost stojí v klidné lokalitě Olšových Vrat u Karlových Varů. Vila je po zdařilé rekonstrukci, která byla provedena v roce 2008. Provedené rekonstrukce obnáší: nová střešní krytina-Bramac, nové klempířské prvky (okapy atd.) v titan-zinku, nové komíny, nová fasáda domu, nová dřevěná eurookna, nové vnitřní omítky, nově vymalován interiér vily, nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody a odpady, nově příprava na záložní kotel, nové vchodové dveře, nové podlahy. Kamenné schodiště zrenovováno-opískováno a ošetřeno speciálním nátěrem. Koupelny připraveny k osazení sanitárním zařízením dle vlastního výběru. Na pozemku jsou 2 studny, každá má hloubku 4 m a průměr 1,40 m (rozvody do domu). Celý pozemek oplocen plotovými drátěnými díly. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 322

3.850.000,-Kč

ÚTULNÝ BYT S MANSARDOU V KLIDNÉ LOKALITĚ. Prodej bytu 1+1 s mansardou v samotném centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 1+1 o celkové výměře 75 m2, který se nachází ve 2.patře cihlového domu ve správním centru Karlových Var. Jedná se o byt v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Byt má vysoké stropy (3,2 m). Součástí tohoto prodeje je i obytná mansarda, která se nachází přímo nad tímto bytem. Dům je po částečné rekonstrukci, zbývá jen oprava fasády, která se připravuje. Oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 310

2.750.000,-Kč

CENTRUM PRAHY NA DOSAH. Prodej bytu 3+1 v centru Prahy 1

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 3+1 o výměře 87 m2, který se nachází ve 3.patře cihlového domu, v žádané lokalitě historického centra Prahy 1, Nové Město. Jedná se o vzdušný a slunný byt v klidné části domu v Mikulandské ulici, která je souběžná s Národní třídou. Dům stojí pouze 200 m od Národního divadla a na Václavské náměstí je možné dojít za 5 minut. Byt je v dobrém stavu, s výškou stropů 3,3 m. Dům je z velké části zrekonstruován a je také plánovaná výstavba výtahu. Oblíbená lokalita centra Prahy s veškerou občanskou vybaveností(do jednoho roku bude v těsné blízkosti otevřeno druhé největší obchodní a kulturní centrum). Parkování možno domluvit v pronajaté garáži ve dvoře domu od Městské části Prahy 1. Majitel nabízí i variantu ponechání veškerého zařízení bytu a tím možnost okamžitého nastěhování, nebo pronájmu. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 339

Informace v RK

Prodej prostorného bytu 2+1 s balkonem v Karlových Varech

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej velice vzdušného bytu 2+1 s balkonem, který se nachází v Karlových Varech na "Čerťáku". Tento zajímavě řešený byt je situován ve 3.patře s výtahem, cihlového domu nedaleko centra. Jedná se o zajímavě řešený byt, kterému vévodí prosklený, kruhový arkýř se třemi okny rozšiřující vnitřní prostor bytu a umožňující výhled podél fasády do stran. Byt je v dobrém technickém a zachovalém stavu, před několika lety prošel kompletní rekonstrukcí. Dům se nachází v oblíbené čtvrťi města, v těsné blízkosti centra, kde je veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné před domem, nebo na nedalekém parkovišti u Lidlu. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 336

2.750.000,-Kč

HLEDÁTE BYDLENÍ ODKUD TO MÁTE VŠUDE KOUSEK? Prodej bytu 2+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 2+1 o celkové výměře 79 m2, který se nachází ve 2.patře cihlového domu ve správním centru Karlových Var. Jedná se o zrekonstruovaný byt, ve velice zachovalém a udržovaném stavu s vysokými stropy (3,2 m). Prošel částečnou rekonstrukcí, tj. nová plastová okna, nová elektroinstalace, nové podlahy, nová koupelna a nová kuchyňská linka. Dům je po částečné rekonstrukci, zbývá jen oprava fasády, která se připravuje. Oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 309

2.600.000,-Kč

Prodej bytu 2+1 v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej velmi zajímavě řešeného bytu o výměře 102 m2, který se nachází v obchodně správním centru Karlových Var na ulici T.G.Masaryka. Byt se nachází ve 2. patře zděnného domu přímo na pěší zóně. V přízemí domu jsou nebytové prostory, které se budou využívat jako obchody. Vzhledem k poloze domu, je veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. Dům ve kterém se byt nachází, právě prochází kompletní rekonstrukci - nově štukované a malované chodby, nové rozvody vody, plynu, elektřiny, nová střecha. Samotný byt je v původním, ale velice zachovalém stavu. Byt je velice vzdušný a prostorný. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financovánísleva

ID: 325

4.500.000,-Kč

Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky | Havai - tvorba webových stránek

Kontakty
Facebook