Reality Karlovy Vary >

Development


Reality Karlovy Vary, nemovitosti - byty, domy, pozemky Developerské projekty

FINANCIAL ANGELS s.r.o., se snaží rozvíjet, investovat a koordinovat projekty určené převážně pro bydlení a obchod. Soustředíme se i na projekty bydlení kvalitativně určené pro nižší a střední tržní segment.

Výsledkem naší činnosti jsou kvalitní a cenově dostupné byty v bytových komplexech a domech v Karlových Varech, které konečnému uživateli prodáváme do osobního vlastnictví s podporou zajištění nadstandardních finančních podmínek splátkového prodeje ve spolupráci s největšími hypotečními bankami. Našim klientům nabízíme komplexní obchodní servis a propracovaný vyvážený systém smluvních ujednání.
U nás si zákazník nekupuje jen byt, kupuje také lokalitu = dobrou adresu. 

Pro developery

Pro developerské či stavební společnosti nabízíme profesionální služby při prodeji a prezentaci Vašich nebo společných projektů.

Zajistíme vám...

  • rychlý a bezproblémový prodej
  • vytvoření marketingového plánu pro daný projekt
  • prezentace projektu na webových stránkách naší společnosti www.financial-angels.cz
  • vytvoření vlastních webových stránek projektu
  • obchodní zkušenosti ze zahraniční společnosti
  • kvalitní propagaci v médiích
  • možnost propagace a reklamy v naší Moskevské pobočce v Rusku
  • širokou poptávku po bydlení od české nebo ruské klientely
  • úzkou spolupráci s bankovnímy domy
  • kvalitní internetovou prezentaci na nejvýznamějších webových serverech v ČR

APARTMÁNOVÝ DŮM KARLOVY VARY

Společnost FINANCIAL ANGELS s.r.o., vám ve spolupráci s investorem tohoto budoucího projektu společností MAGNUM Karlovy Vary spol. s.r.o., představuje studii budoucí stavby na místě střelnice (bývalého vodojemu), která je architektonicky členěna na podnož a dvě věže s apartmány. Tato idea vznikla na základě dálkových pohledů od mostu přes Ohři-cílem bylo nekonkurovat budově soudu a rozdělit hmoty tak, aby se uplatnily v dálkových pohledech nenápadně. I proto byla zvolena zemitá barevnost pálených cihel. Objemové poměry věží jsou (jak již zmíněno výše) odvozeny od objemových poměrů vil v okolí. Vlastní objekt má jeden suterén s garážemi, podnoř s dvěma nadzemnímy podlažími, a dvě apartmánové věže, které mají výšku šesti nadzemních podlaží-tedy čtyři patra nad podnož. Dům má ploché střechy, z nichž ty v nižších podlažích jsou využity jako obytné terasy. Apartmány mají různou velikost. Zázemí apartmánů je v přízemí budovy.

 

Zde si můžete prohlédnout naše plány a vize..

picture
picture
picture
picture
picture
picture


Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky Karlovy Vary

Kontakty

Facebook