Reality Karlovy Vary >

Nemovitosti


byty (15)rodinné domy a vily (3)pozemky pro stavbu rodinného domu (0)
hotely a penziony (0)pozemky komerční (0)rekreační objekty (1)
nebytové prostory (0)nájemní a činžovní domy (0)ostatní (0)
nové byty (0)

Reality Karlovy Vary, nemovitosti - byty, domy, pozemky Reality Karlovy Vary, nemovitosti - byty, domy, pozemky

posledni nemovitosti

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o, realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej bytu 2+kk, který se nachází ve 3.patře cihlového domu v Karlových Varech. Byt je kompletně zrekonstruován a je připraven k nastěhování. Byt má nové dřevěné podlahy, nové rozvody vody a elektřiny, nové štuky a stropy, jsou vyměněna všechna okna a dveře, nová koupelna (sprchový kout). Barva pokojů bude řešena na přání nového majitele. Topení i ohřev vody zajišťuje nový elektrický kotel se zásobníkem. Součástí této nabídky je i komora na stejném patře. Dům má novou střechu a fasádu. Lukrativní lokalita v těsné blízkosti centra Karlových Varů. Podzemní garáže se nacházejí pouze 200 m od domu. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancovánísleva

ID: 346

1.900.000,-Kč

Prodej bytu 2+1 s arkýřem a terasou v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej bytu 2+1 o výměře 58 m2, který se nachází ve 3.patře cihlového domu ve správním centru Karlových Var. Jedná se o velice slunný byt, kterému vévodí prosklený arkýř se čtyřmi okny rozšiřující vnitřní prostor bytu a umožňující výhled podél fasády a prostorná terasa s výhledem na starou zástavbu Karlových Var. Byt je ve velice dobrém technickém stavu, a není potřeba žádné větší investice. V rámci rekonstrukce, která zde proběhla, byla i přistavěna prostorná terasa, která je situována do klidného dvora tohoto domu, s výhledem na starou zástavbu Karlových Var. Součástí tohoto prodeje je i prostorný sklep, který se nachází v 1.PP. Dům je po celkové rekonstrukci. Oblíbená lokalita Karlových Varů s veškerou občanskou vybaveností. Parkování možné v nedalekých podzemních garážích, nebo přímo před domem na povolení MÚ. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 342

2.950.000,-Kč

Prodej bytu 3+kk s lodžií v Karlových Varech-Drahovicích

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej pěkného a útulného bytu 3+kk, který se nachází v žádané části Karlových Var, Drahovicích. Byt, který prošel částečnou rekonstrukcí je umístěn v 10.patře nově zrekonstruovaného panelového domu, kde jsou dva nové funkční výtahy. Samotný vzhled domu vás zaujme svou svěží barvou, která každému navodí příjemný pocit. Samotný byt je velice útulný a slunný a za hezkého počasí je z něj výhled na Krušné Hory. Dispozičně je byt řešen prostornou chodbou, dvěma pokoji s lodžií, pokojem s kuchyní a koupelnou s WC. Velkým plusem tohoto bytu je úplná občanská vybavenost, tj. blízkost školy, školky, zastávky MHD, nemocnice, stadionu a restaurace. Parkovat je možné před domem na parkovišti. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 341

1.350.000,-Kč

Pár dobrých důvodů, proč s FINANCIAL ANGELS

 • Nemovitosti nejenom prodáváme, ale často jsme schopni vaše nemovitosti i odkoupit za slušnou cenu
 • Každoročně se účastníme mezinárodních výstav nemovitostí v Moskvě 
 • Máme zkušenosti ze zahraničí, kde jsme podnikali také v oblasti prodeje nemovitostí
 • Zakládáme si na solidnosti a neustále budujeme dobré jméno společnosti
 • Máme zkušenosti v oblasti marketingu. Váši nemovitost umíme dobře propagovat a tím ji i rychle prodat za přijatelnou cenu
 • Na našich webových stránkách je i kompletní nabídka rekonstrukcí vašich nemovitostí
 • Zajišťujeme kompletní právní servis, máme zázemí v Pražské advokátní kanceláři
 • Naše webová prezentace má vysokou návštěvnost potencionálních kupců vašich nemovitostí

Co u nás hledáte...

Jaké služby požadujete...

 • Prodej vaší nemovitosti s kompletním servisem a právní ochranou
 • Rychlý výkup vašich nemovitosti naší společností s kompletním servisem a právní ochranou
 • Zajištění kupních smluv, bankovní úschovy, daňového přiznání
 • Půjčení finančních prostředků do doby, než prodáte svoji nemovitost

Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky Karlovy Vary

Kontakty

Facebook