Reality Karlovy Vary > Nemovitosti >

rodinné domy a vily


Cena


Prodej historického domu, bývalý "Cafe restaurant Wild-Park"

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej komerčního domu v klidné lokalitě Karlových Var - Doubí. Tento komerční dům se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze 4400 m2 a v současné době prochází kompletní a nákladnou rekonstrukcí, s přihlédnutím k jeho původnímu historickému účelu "Cafe restaurant Wild-Park". Dům má dva vchody, jeden do suteréních prostor a veliké restaurace, a druhý do samotného domu, kde může vzniknout několik apartmánů. Vcházíme do haly, jenž na nás působí velkým dojmem, jelikož je laicky řečeno obrovská.. Tyto prostory lze využít především komerčně, nebo pokud máte více jak 30 aut, tak i jako garáž. Na tuto halu navazují další dva volně využitelné prostory. Procházíme chodbou ke schodišti, jenž vede do samotného rodinného domu. V první nadzemním patře se nám nabízejí 3 obytné prostory a jedna koupelna se záchodem. Opět procházíme chodbičkou z níž je možnost projít k centrálnímu vchodu do domu či schodišti do druhého nadzemního patra. V tomto patře probíhají rozsáhlé rekonstrukce všech čtyř místností. Pro milovníky schodů je tato nabídka jako dělaná. Po schodech přicházím do podkrovních prostor, jenž mají rozlohu, jako celý půdorys domu. Jsou nádherné a skvěle využitelné. Celý dům na nás působí kladným dojmem a pro osoby s nápaditostí je toto skvělá nabídka. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a obory. Celý objekt je kompletně oplocen. Při rychlém jednání sleva možná. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 333

13.300.000,-Kč

Krásná vila s krásným pozemkem v Doubí u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej krásné rodinné vily z roku 1905 s rozsáhlým pozemkem v klidné lokalitě Karlových Var - Doubí. Vila byla v roce 2011 kompletně a nákladně zrekonstruována. Využití těchto prostorů je rozmanité, jak se ostatně v následujícím průvodci dozvíte. Vcházíme do tohoto krásného domu centrálním vchodem, kde se nám naskytne pohled na krásně zrenovované původní schodiště a prosklené dveře. Za těmito dveřmi se nachází jídelní stůl se čtyrmi dalšími vstupy. První dveře vedou do koupelny se záchodem, druhé do kuchyně a zbylé dvoje do ložnic či pokojů. V jednom z těchto pokojů jsou vitrážově vykládané dveře na první relaxační verandu ze které je nádherný výhled na okolní lesy. V tomto přízemním patře se nachází rovněž pracovna s výhledem. Po schodišti přicházíme do prvního nadzemního patra. Na tomto patře se stejně jako v přízemí nachází tři pokoje, druhá kuchyně, koupelna a relaxační veranda s oproti přízemí ještě krásnějším výhledem na okolí. Na chodbě se nachází ještě jedno schodiště, jenž vede na půdu. Kdyby jste si mysleli, že je to "vše", mýlíte se. Scházíme do přízemí a následně do suterénu ve kterém se nachází další 3 obyvatelné pokoje a třetí kuchyň. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a obory. Vila je celá oplocena. Při rychlém jednání sleva možná. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 332

10.900.000,-Kč

Prodej domu na okraji Prahy ve Velkých Přílepech

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej rodinného domu 5+kk, který se nachází na okraji Prahy, v klidné lokalitě obklopen přírodou, ve Velkých Přílepech. Dům je postaven na pozemku o rozloze 574 m2, a jeho terén je designově upraven. Na pozemku jsou ovocné stromy (třešně) a zahradní domek. Na dvoře jsou 2 zastřešená parkovací místa pro auta. Dům je prosvětlený, slunečný, okna orientována na jih, východ a západ. Dům je kompletně zateplen. Dům je zabezpečen signalizací s připojením na bezpečnostní agenturu. Parkování dvou vozů je zajištěno na pozemku a je zastřešené. Dům je umístěn v klidné části obce Velké Přílepy, které disponují veškerou občanskou vybaveností a jejich výhodou je vynikající dostupnost do Prahy, jak MHD, tak autem. V okolí se nachází fotbalové hřiště, mateřská školka a dětské hřiště. Pouze 5 minut chůze od domu je autobusová zastávka, střední škola, obecní úřad, pošta, obchody, cukrárny, restaurace, pizzerie. V obci je fitness, kadeřnictví, masážní salony, tenisové kurty, hotel. Chcete-li bydlet v dosahu Prahy a současně být obklopeni přírodou, pak je tato nabídka určena právě Vám. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 338

7.490.000,-Kč

Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky Karlovy Vary

Kontakty

Facebook