Reality Karlovy Vary > Nemovitosti >

rodinné domy a vily


Cena


Prodej velice útulného rodinného domu v Karlových Varech

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej rodinného domu s možností komerčního využití 1.NP (celkem 150 m2), a s možností bydlení ve 2.NP (celkem 90 m2) a 3.NP (celkem 90 m). Celý objekt prošel v roce 2008 nákladnou a rozsáhlou rekonstrukcí od základů až po střechu včetně teréních úprav. V 1.NP se nachází garáž, velká dílna, sklad, sauna s relaxační místností s WC. Ve 2.NP se nachází 3 obytné pokoje a koupelna s WC. Ve 3.NP se nachází loftový obývací pokoj s kuchyní a podstřešní místnost. V celém domě je podlahové teplovodní vytápění Rehau, teplo zajišťující plynový kotel je rozdělen na každé patro odděleně (3 sekce), topení je provedeno v moderním designu Jaga a na střeše je zabudovaný solární systém ohřevu vody (jižní strana). Úspora na teplou vodu je tedy podle majitele 70-80 % a na teplo 15-20 %. Dům působí velice útulně. Blízkost lesa, nákupního centra a MHD, tuto nabídku jenom podtrhuje. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancovánísleva

ID: 328

Informace v RK

Prodej rodinného domu typu Bungalov v Jenišově-Pod Rohem u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej rodinného domu typu bungalov o velikosti 5+1 s dvojgaráží v žádané lokalitě Jenišov Pod Rohem u Karlových Var. Dům je postaven v zástavbě rodinných domů, nedaleko nákupního centra Macro a Globus. Dům je vytápěn plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje zásobník na ohřev vody. Všechna okna v domě jsou opatřena venkovními žaluziemi. Střecha je nová Bramac, dům má zateplenou fasádu. Před domem jsou dokončené chodníčky ze zámkové dlažby, založená skalka, vysázené tůje a kompletně dokončené ploty. Odděleně od domu je postavena velké dvojgaráž (71 m2) s elektrickým pohonem otevíráni vrat a zadním vstupem na zahradu, kde jsou další 2 místnosti (dílna a sklad). Plocha pozemku je celkem 1.405 m2 a celý den na něj svítí slunce. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a obory. Při rychlém jednání sleva možná. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 316

7.400.000,-Kč

Krásná vila s krásným pozemkem v Doubí u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej krásné rodinné vily z roku 1905 s rozsáhlým pozemkem v klidné lokalitě Karlových Var - Doubí. Vila byla v roce 2011 kompletně a nákladně zrekonstruována. Využití těchto prostorů je rozmanité, jak se ostatně v následujícím průvodci dozvíte. Vcházíme do tohoto krásného domu centrálním vchodem, kde se nám naskytne pohled na krásně zrenovované původní schodiště a prosklené dveře. Za těmito dveřmi se nachází jídelní stůl se čtyrmi dalšími vstupy. První dveře vedou do koupelny se záchodem, druhé do kuchyně a zbylé dvoje do ložnic či pokojů. V jednom z těchto pokojů jsou vitrážově vykládané dveře na první relaxační verandu ze které je nádherný výhled na okolní lesy. V tomto přízemním patře se nachází rovněž pracovna s výhledem. Po schodišti přicházíme do prvního nadzemního patra. Na tomto patře se stejně jako v přízemí nachází tři pokoje, druhá kuchyně, koupelna a relaxační veranda s oproti přízemí ještě krásnějším výhledem na okolí. Na chodbě se nachází ještě jedno schodiště, jenž vede na půdu. Kdyby jste si mysleli, že je to "vše", mýlíte se. Scházíme do přízemí a následně do suterénu ve kterém se nachází další 3 obyvatelné pokoje a třetí kuchyň. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a obory. Vila je celá oplocena. Při rychlém jednání sleva možná. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 332

10.900.000,-Kč

Prodej domu na okraji Prahy ve Velkých Přílepech

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej rodinného domu 5+kk, který se nachází na okraji Prahy, v klidné lokalitě obklopen přírodou, ve Velkých Přílepech. Dům je postaven na pozemku o rozloze 574 m2, a jeho terén je designově upraven. Na pozemku jsou ovocné stromy (třešně) a zahradní domek. Na dvoře jsou 2 zastřešená parkovací místa pro auta. Dům je prosvětlený, slunečný, okna orientována na jih, východ a západ. Dům je kompletně zateplen. Dům je zabezpečen signalizací s připojením na bezpečnostní agenturu. Parkování dvou vozů je zajištěno na pozemku a je zastřešené. Dům je umístěn v klidné části obce Velké Přílepy, které disponují veškerou občanskou vybaveností a jejich výhodou je vynikající dostupnost do Prahy, jak MHD, tak autem. V okolí se nachází fotbalové hřiště, mateřská školka a dětské hřiště. Pouze 5 minut chůze od domu je autobusová zastávka, střední škola, obecní úřad, pošta, obchody, cukrárny, restaurace, pizzerie. V obci je fitness, kadeřnictví, masážní salony, tenisové kurty, hotel. Chcete-li bydlet v dosahu Prahy a současně být obklopeni přírodou, pak je tato nabídka určena právě Vám. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 338

7.490.000,-Kč

Prodej bytového domu s restaurací v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej rodinného domu s 3.NP v Olšových Vratech u Karlových Var. Cena nezahrnuje budovu bývalé restaurace na sousedním pozemku, kterou lze také přikoupit. V 1.NP se nachází byt 2+kk o výměře 78 m2 + sklep a venkovní parkovací stání. Ve 2.NP se nachází byt 2+kk o výměře 98 m2 + terasa 45 m2 + sklep a venkovní parkovací stání. Ve 3.NP. je podkrovní byt 3+kk o výměře 91 m2 + balkón 6 m2 + sklep a venkovní parkovací stání. K tomuto bytu lze po menší úpravě přičlenit i půdní prostor o výměře cca 70 m2. V 1.PP jsou sklepy a kotelna o celkové výměře 95 m2. Celý objekt prošel rozsáhlou a kompletní rekonstrukcí od základů až po střechu včetně teréních úprav. Tento bytový dům je zkolaudován a připraven k nastěhování nového majitele. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 314

6.500.000,-Kč

Prodej historického domu, bývalý "Cafe restaurant Wild-Park"

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej komerčního domu v klidné lokalitě Karlových Var - Doubí. Tento komerční dům se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze 4400 m2 a v současné době prochází kompletní a nákladnou rekonstrukcí, s přihlédnutím k jeho původnímu historickému účelu "Cafe restaurant Wild-Park". Dům má dva vchody, jeden do suteréních prostor a veliké restaurace, a druhý do samotného domu, kde může vzniknout několik apartmánů. Vcházíme do haly, jenž na nás působí velkým dojmem, jelikož je laicky řečeno obrovská.. Tyto prostory lze využít především komerčně, nebo pokud máte více jak 30 aut, tak i jako garáž. Na tuto halu navazují další dva volně využitelné prostory. Procházíme chodbou ke schodišti, jenž vede do samotného rodinného domu. V první nadzemním patře se nám nabízejí 3 obytné prostory a jedna koupelna se záchodem. Opět procházíme chodbičkou z níž je možnost projít k centrálnímu vchodu do domu či schodišti do druhého nadzemního patra. V tomto patře probíhají rozsáhlé rekonstrukce všech čtyř místností. Pro milovníky schodů je tato nabídka jako dělaná. Po schodech přicházím do podkrovních prostor, jenž mají rozlohu, jako celý půdorys domu. Jsou nádherné a skvěle využitelné. Celý dům na nás působí kladným dojmem a pro osoby s nápaditostí je toto skvělá nabídka. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a obory. Celý objekt je kompletně oplocen. Při rychlém jednání sleva možná. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 333

13.300.000,-Kč

CHCETE PODNIKAT A BYDLET NA JEDNÉ ADRESE? Prodej polyfunkční vily v Olšových Vratech u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám nabízí prodej vily s možností komerčního využítí 1.NP, s velkometrážním bytem ve 2.NP a s možností vybudování dalšího velkometrážního bytu ve 3.NP. Tato nemovitost stojí v klidné lokalitě Olšových Vrat u Karlových Var. Vila je po zdařilé rekonstrukci, která byla provedena v roce 2008. Provedené rekonstrukce obnáší: nová střešní krytina-Bramac, nové klempířské prvky (okapy atd.) v titan-zinku, nové komíny, nová fasáda domu, nová dřevěná eurookna, nové vnitřní omítky, nově vymalován interiér vily, nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody a odpady, nové topení na elektro kotel 2.NP, nově příprava na záložní kotel, nové vchodové dveře, nové bezpečnostní dveře do bytu ve 2.NP, nové podlahy. V bytě ve 2.NP jsou zrestaurovány původní dřevěné podlahy, kamenné schodiště zrenovováno-opískováno a ošetřeno speciálním nátěrem. Koupelny připraveny k osazení sanitárním zařízením dle vlastního výběru. Na pozemku jsou 2 studny, každá má hloubku 4 m a průměr 1,40 m (rozvody do domu). Celý pozemek oplocen plotovými drátěnými díly. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
financování

ID: 317

7.400.000,-Kč

HEZKÝ DOMEK (NOVOSTAVBA) V KLIDNÉ LOKALITĚ. Prodej RD se zahradou v Sadově u Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary vám exkluzivně nabízí právě dokončovaný nízkoenergetický rodinný dům, postavený na klidném místě obce Sadov, k.ú. Lesov, pouze 5 km od Karlových Var. Dům stojí v atraktivní lokalitě s okolní zástavbou rodinnými domy, v těsné blízkosti sportovního areálu a lesa. Velmi dobrá dopravní obslužnost. MHD pouze 250 m od domu. Zastavěná plocha domu je 111 m2, plocha pozemku je 407 m2. Dům je postaven z broušeného porothermu. Vytápění i ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Vailant. Dům je dle průkazu energetické náročnosti budovy zařazen do kategorie B-úsporný a klientu bude dodán na klíč. Pozemek kolem domu bude oplocen. Samozřejmostí je dálkově ovládaná garáž. Použité standarty i nadstandarty jsou k dispozici u nás v kanceláři. Dokončení stavby na klíč je plánováno na konec roku 2013. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujeme

ID: 306

4.500.000,-Kč

Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky | Havai - tvorba webových stránek

Kontakty
Facebook