Reality Karlovy Vary, nemovitosti - byty, domy, pozemky Недвижимость, дома, квартиры, заемы Карловы Вары

Nemovitosti - reality Karlovy Vary Půjčky Karlovy Vary - bez registru, rychle a online
Многолетний опыт работы в данной сфере бизнеса и знание реалий местного рынка недвижимости позволяет предложить нашему клиенту лучшее, что только может предложить курорт мирового уровня Карловы Вары. Мы дорожим своей репутацией ... Каждый человек может оказаться в ситуации, когда недостаточно собственных финансовых ресурсов для решения тех или иных проблем или задач. Мы готовы быстро и на разумных условиях предоставить заем нашим клиентам, в том числе и зарубежным.
» Более подробную информацию о реалиях К. Варах » Более подробную информацию о некредитных К. Варах
Developerské projekty Karlovy Vary Rekonstrukce Karlovy Vary
Наша компания FINANCIAL ANGELS содействует развитию, инвестированию и координации проектов, связанных с жилыми и торговыми объектами.
Приоритетным направлением для нас является сегмент эконом и среднего класса. Результатом ...
Мы можем предложить нашему клиенту  полный комплекс услуг по ремонту и реконструкции объекта, начиная с дизайн-проекта и разрешительных документов на перепланировку в соответствующих учреждениях и заканчивая ...
» Подробнее о проектах развития в Карловых Варах » Более подробную информацию о реконструкции К. Варах

 
ПРИГЛАШАЕМ ВАС НА СТРАНИЧКИ FINANCIAL ANGELS

Вы найдете у нас целый комплекс услуг, которые оказывает наша компания FINANCIAL ANGELS.
С вопросами по недвижимости вам в раздел недвижимости, мы обеспечиваем продажу и покупку объектов недвижимости-квартир, домов и вилл,отелей и пансионов,нежилых помещений, участков земли и т. д.
В случае необходимости или по желанию предложим вам профинансировать вашу покупку. Можем предложить заем на ваши нужды без банковского обеспечения и поручительства. Посмотрите раздел заемы для Вас, связанный с заемами и кредитами.
Если ваш бизнес связан с девелоперскими проектами в сфере недвижимости, посмотрите наш раздел девелоперские проекты. Предлагаем нашим клиентам провести любую реконструкцию и ремонт вашей недвижимости с нашей компанией. Подробности и фотографии вы найдете на страничке реконструкция.
Мы уверены, что у нас вы найдете все, что ищете. Ждем вас в качестве клиентов или партнеров нашей компании.

Doporučujeme nemovitosti

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu v centru Karlových Var

doporučujemefinancovánísleva

ID: 346

1.900.000,-Kč

"CHALOUPKA JAKO Z POHÁDKY" Prodej chalupy v Nečtinách u Plzně

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám nabízí prodej krásné chalupy (nebo rodinného domu 3+1 s garáží a zahradou-lze celoročně obývat), který se nachází v Nečtinách, k.ú. Leopoldov. Tato nemovitost stojí v nádherné rekreační a chalupářské lokalitě, na klidném místě, v těsné blízkosti lesa a rybníka. Stavba je z roku 1990, ale byla rekonstruována v roce 2005, a je vhodná pro trvalé bydlení i rekreaci. Na krásném a slunném pozemku stojí studna s velmi kvalitní vodou agaráž. Nečtiny vzdálené asi čtyři desítky kilometrů od Plzně se mohou pochlubit hned několika zajímavostmi. Tou první jsou zbytky hradu, který tu stával už v době panování Jana Lucemburského. Sloužil tehdy hlavně k ubytování královských vojáků. Později nedaleko od něj vyrostl zámek v novogotickém stylu. Krásné a klidné místo k bydlení s výhledem do přírody, okolních lesů a s možností koupání v nedalekém rybníku. Chalupa je celá oplocena a sjízdná z přístupové komunikace. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancování

ID: 337

1.350.000,-Kč

LUKRATIVNÍ LOKALITA. Prodej nově zrekonstruovaného bytu 2+1 se dvěma balkony v centru Karlových Var

FINANCIAL ANGELS s.r.o., realitní kancelář Karlovy Vary Vám exkluzivně nabízí prodej nově zrekonstruovaného bytu 2+1 o výměře 67 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě centra Karlových Var, na ul. Dr.D.Bechera. Byt je situován ve 3.patře pětipatrového, cihlového domu s deseti bytovými jednotkami. Součástí jednotky jsou 2 balkony, první s výhledem na centrum města a druhý s výhledem do klidného dvora. Dispozice bytu: obývací pokoj s balkonem a výhledem do ulice, ložnice s novými vestavěnými skříněmi, kuchyň s komorou, chodba, prostorná koupelna s balkonem. Parkování možné před domem, nebo v nedalekých podzemních garážích. Na tuto nemovitost vám naše společnost poskytne nebankovní půjčku bez prokazování příjmů a nahlížení do bankovních registrů.
doporučujemefinancovánísleva

ID: 288

3.450.000,-Kč

Výkup nemovitostí za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

ПРАГА ЛОНДОН МОСКВА
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky | Havai - tvorba webových stránek

Kontakty
Facebook