Reality Karlovy Vary >

Výkup nemovitostí za hotové


Reality Karlovy Vary, nemovitosti - byty, domy, pozemky Výkup nemovitosti za hotovékup nemovitostí za hotové

FINANCIAL ANGELS Vám nabízí službu Výkup nemovitosti za hotové. Pokud plánujete prodej své nemovitosti a nechce se Vám čekat na realizaci prodeje realitní kanceláří, nebo potřebujete nutně vyřešit svoji finanční situaci, obraťte se na nás. Přijedeme přímo k Vám a po prohlídce Vaší nemovitosti Vám nabídneme nejvhodnější a nejrychlejší řešení.

Za hotové vykupuje tyto nemovitosti:

  • byty v osobním vlastnictví
  • domy
  • pozemky
  • komerční nemovitosti

Svoji nemovitost k výkupu nám nabídněte přes níže uvedený formulář nebo, nám zavolejte na telefonní číslo 606 510 980. Stačí jen prozvonit nebo napsat SMS!

Určení ceny kterou od nás obdržíte hotově:

Peněžní částku, kterou od nás obdržíte se většinou pohybuje v rozmezí od 50% - 80% tržní hodnoty. Přesnou cenu určíme na základě posouzení odhadcem, který si danou nemovitost prohlédne.

Jak bude vše probíhat?

  1. Jakmile nás budete kontaktovat, domluvíme si termín prohlídky Vaší nemovitosti
  2. Po podrobné prohlídce Vaší nemovitosti a po získání potřebných podkladů budeme vše řešit s odhadcem a do 24 hodin Vám nabídneme cenu za Vaši nemovitost.
  3. Máte-li na nemovitosti zapsány dluhy, zástavy, nebo exekuce, spojíme se s Vaším pověřením s věřiteli a vše vyřešíme za Vás. Buď vše rovnou zaplatíme, nebo domluvíme splátkový kalendář.
  4. Všechny právní služby, tj. kupní smlouvy, návrhy na vklad do KN, výmazy všech dluhů, zástav a exekucí pro Vás připravíme naším renomovaným advokátem.
  5. Peníze vyplatíme na Vámi ukázaný účet
  6. Zajistíme za Vás daňové přiznání (daň z převodu nemovitosti, případně daň z příjmu) a všechny potřebné dokumenty (znalecký posudek, atd.)

Co dělat pokud mám na nemovitosti dluhy, zástavy, exekuce?

Máte-li na Vaší nemovitosti zapsány dluhy, zástavy, exekuce, nebo je zde jiný právní problém, tak si připravte příslušné dokumenty, (tj. výpis z KN, smlouvy o půjčkách, smlouvy o zástavních právech, exekuční příkazy, směnky, atd.), což urychlí následné řešení. Jsme zvyklý pracovat s exekutory, naše společnost se mimo jiné zabývá oddlužováním a nebankovními půjčkami. Spojíme se s Vaším pověřením s věřiteli a vše vyřešíme za Vás. Buď vše rovnou zaplatíme, nebo domluvíme splátkový kalendář.

Výkup nemovitosti za hotovéPokud Vám hrozí exekuce, nebo už běží exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, stále je čas k řešení těchto problémů. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Jan Douda +420 723 333 330

Vyplňte prosím formulář, do 24 hodin Vás budeme kontaktovat:


Typ nemovitosti
Typ akce
Popis
Lokalita
Požadovaná cena
Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
 

Výkup nemovitosti za hotové

25.468 Kč
43.834 Kč
27.020 Kč

Praha Londýn Moskva
///

 Mail   administrace   © 2011 FINANCIAL ANGELS s.r.o. Karlovy Vary - reality, nemovitosti, domy, byty, půjčky Karlovy Vary

Kontakty

Facebook